Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: 1 result | @count results
nl[0]: 1 resultaat
nl[1]: @count resultaten

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: Highlighted content
nl: Gemarkeerde inhoud

en: Page closure
nl: Pagina-afsluiting
