Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Your search yielded no results
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Highlighted content
ro: Conţinut evidenţiat
