Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Your search yielded no results
sv: Din sökning gav inget resultat

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Navigation bar
sv: Navigeringsspalt

en: Highlighted content
sv: Framhävt innehåll
