Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка
