Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: 1 result | @count results
ca[0]: 1 resultat
ca[1]: @count resultats

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: Highlighted content
ca: Contingut destacat
