Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Highlighted content
cs: Zvýrazněný obsah
