Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Search results
da: Søgeresultater

en: Your search yielded no results
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: Content top
da: Indhold top

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Navigation bar
da: Navigationsbjælke

en: Highlighted content
da: Fremhævet indhold

en: Page closure
da: Sideafslutning
