Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Highlighted content
et: Esiletõstetud sisu
