Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra
