Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Your search yielded no results
fi: Haku ei tuottanut tuloksia.

en: 1 result | @count results
fi[0]: 1 tulos
fi[1]: @count tulosta

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted content
fi: Korostettu sisältö
