Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: First sidebar
hr: Prvi stupac
