Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Search results
id: Hasil pencarian

en: Your search yielded no results
id: Pencarian anda tidak membuahkan hasil

en: Content bottom
id: konten bawah

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Highlighted content
id: Konten tersorot
