Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Highlighted content
jv: Konten sing disorot
