Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم
