Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Highlighted content
lt: Paryškintas turinys
