Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Highlighted content
pl: Wyróżniona zawartość
