Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Your search yielded no results
ru: По вашему запросу ничего не найдено

en: 1 result | @count results
ru[0]: 1 результат
ru[1]: @count результатов

en: Content top
ru: Над контентом

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Navigation bar
ru: Навигационная панель

en: Highlighted content
ru: Подсвеченное содержимое
