Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted content
sk: Zvýraznený obsah
