Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Your search yielded no results
th: ไม่พบสิ่งที่คุณต้องการค้นหา

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก
