Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى
