Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: 1 result | @count results
uk[0]: @count результат
uk[1]: @count результати
uk[2]: @count результатів

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Navigation bar
uk: Панель навіґації

en: Highlighted content
uk: Підкреслені матеріали
