Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Search results
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Your search yielded no results
vi: Không tìm thấy kết quả nào.

en: 1 result | @count results
vi[0]: 1 kết quả
vi[1]: @count kết quả

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Navigation bar
vi: Thanh điều hướng

en: Highlighted content
vi: Tô sáng nội dung
