Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: First sidebar
az: Birinci yan panel
