Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Search results
de: Suchergebnisse

en: Your search yielded no results
de: Diese Suche lieferte keine Ergebnisse

en: 1 result | @count results
de[0]: 1 Ergebnis
de[1]: @count Ergebnisse

en: Content top
de: Inhalt oben

en: Content bottom
de: Inhalt unten

en: First sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Second sidebar
de: Zweite Seitenleiste

en: Navigation bar
de: Navigationsleiste

en: Highlighted content
de: Hervorgehobener Inhalt

en: Page closure
de: Seitenschließung

en: Postscript
de: Postskript
