Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Search results
hi: खोज परिणाम

en: Your search yielded no results
hi: आपकी खोज में कोई परिणाम नहीं मिले

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: Content bottom
hi: विषय सूची - नीचे

en: Postscript
hi: अनुलेख
