Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Search results
ja: 検索結果

en: Your search yielded no results
ja: キーワードに該当するページは見つかりませんでした

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Navigation bar
ja: ナビゲーションバー

en: Highlighted content
ja: ハイライトされたコンテンツ
