Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: Header
no: Topptekst

en: Footer
no: Bunntekst

en: Search results
no: Søkeresultater

en: Your search yielded no results
no: Søket ga ingen resultater

en: Content top
no: Innhold top

en: Content bottom
no: Innhold bunn

en: First sidebar
no: Første sidestolpe

en: Second sidebar
no: Andre sidestolpe

en: Navigation bar
no: Navigasjonslinje

en: Highlighted content
no: Framhevet innhold
