Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted content
oc: Contengut soslinhat
