Steam (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Search results
pt: Resultados da busca

en: Your search yielded no results
pt: A busca não retornou resultados

en: Content top
pt: Topo do conteúdo

en: Content bottom
pt: Base do Conteúdo

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Second sidebar
pt: Segunda barra lateral

en: Navigation bar
pt: Barra de navegação

en: Highlighted content
pt: Conteúdo destacado

en: Page closure
pt: Fechamento da página
