Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: No
am: እምቢ

en: Region
am: ክልል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Delete block
am: ጥምረቱን አጥፋ
