Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Field
be: Поле

en: Region
be: Рэгіён

en: Node
be: Вузел

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Entity
be: Сутнасць

en: Are you sure you want to delete the block %name?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць блок %name?

en: Delete block
be: Выдаліць блок

en: Ensure that each block description is unique.
be: Упэўніціся, што кожнае апісанне блока ўнікальнае.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
