Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Block
bn: ব্লক
