Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Field
ca: Camp

en: Region
ca: Regió

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Advanced
ca: Avançat

en: Entity
ca: Entitat

en: Fixed
ca: Fixat

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ca: Esteu segur de voler eliminar el bloc %name?

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Delete block
ca: Suprimeix el bloc

en: Fieldgroup
ca: Grup de camps

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
ca: La mida màxima permesa de les imatges expressada com AMPLADAxALÇADA (p.ex. 640x480). Establiu-ho a 0 per no tenir cap restricció. Si es carrega una imatge més gran, aquesta s'adaptarà per encaixar amb l'amplada i alçada indicades

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
ca: Si us plau, especifiqueu una resolució en el format AMPLADAxALÇADA (p.e. 640x480).

en: Maximum file size
ca: Mida màxima de fitxer

en: Ensure that each block description is unique.
ca: Assegureu-vos que cada descripció de bloc sigui única.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Maximum dimensions
ca: Dimensions màximes
