Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Field
eo: Kampo

en: Region
eo: Regiono

en: Node
eo: Nodo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la blokon %name?

en: Delete block
eo: Forigu blokon

en: Image style
eo: Bilda stilo
