Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Field
et: Väli

en: Region
et: Regioon

en: Node
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Advanced
et: Täpsem

en: Entity
et: Olem

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Are you sure you want to delete the block %name?
et: Kas soovid kindlasti kustutada ploki %name?

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Delete block
et: Kustuta plokk

en: Local
et: Kohalik

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Ensure that each block description is unique.
et: Kontrolli, et iga ploki kirjeldus oleks unikaalne.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Maximum dimensions
et: Maksimaalsed mõõtmed
