Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Field
eu: Eremua

en: Region
eu: Atal

en: Node
eu: Nodoa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Entity
eu: Entitatea

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eu: Ziur zaude %name blokea ezabatu nahi duzula?

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: Delete block
eu: Blokea ezabatu

en: Local
eu: Lokala

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
