Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Field
fi: Kenttä

en: Region
fi: Alue

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Are you sure you want to delete the block %name?
fi: Haluatko varmasti poistaa lohkon %name?

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: Delete block
fi: Poista lohko

en: Fieldgroup
fi: Kenttäryhmä

en: Local
fi: Paikallinen

en: Cover
fi: Kansi

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
fi: Suurin sallittu kuvakoko muodossa LEVEYSxKORKEUS (esim 640x480).  Aseta arvoksi 0, jos ei rajoitusta.  Jos suurempi kuva siirretään, sen kokoa pienennetään vastaamaan annettua leveyttä ja korkeutta.

en: Maximum file size
fi: Suurin sallittu tiedostokoko

en: Ensure that each block description is unique.
fi: Varmista että jokainen lohkon kuvaus on yksilöllinen.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Maximum dimensions
fi: Suurimmat sallitut mittasuhteet

en: Field collection item
fi: Kenttäkokoelma-elementti
