Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Field
he: שדה

en: Region
he: איזור

en: Node
he: פריט תוכן

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Advanced
he: מתקדם

en: Entity
he: יישות

en: Fixed
he: קבוע

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: Delete block
he: מחיקת בלוק

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
