Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Field
hr: Polje

en: Region
hr: Regija

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Advanced
hr: Napredno

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hr: Želite li zbilja ukloniti blok %name?

en: Delete block
hr: Ukloni blok

en: Maximum upload size per file
hr: Maksimalna veličina za otpremu pojedinačne datoteke

en: Ensure that each block description is unique.
hr: Opisi blokova bi trebali biti jedinstveni.

en: Image style
hr: Stil slike

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
