Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Field
hy: Դաշտ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Node
hy: Նոդ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hy: Դուք վստա՞հ եք որ ցանկանում եք ջնջել %name բլոկը:

en: Delete block
hy: Ջնջել բլոկները

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
