Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Field
is: Svæði

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Region
is: Svæði

en: Node
is: Nóða

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Are you sure you want to delete the block %name?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða blokk %name?

en: Delete block
is: Eyða blokk
