Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Field
kk: Өріс

en: Region
kk: Аумақ

en: Node
kk: Түйін

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Are you sure you want to delete the block %name?
kk: %name блогын жойғыңыз келеді ма?

en: Delete block
kk: Блокты жою

en: Ensure that each block description is unique.
kk: Әр блоктың сипаттамасы бірегей болу керек
