Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Advanced Options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ် ပြင်ဆင်ရန်

en: Delete block
my: block ကိုပယ်ဖျက်ရန်
