Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Region
ps: سيمه

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Fixed
ps: ثابت شوی
