Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Field
pt: Campo

en: Region
pt: Região

en: Node
pt: Nó

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Advanced
pt: Avançado

en: Entity
pt: Entidade

en: Fixed
pt: Fixo

en: Delete block
pt: Eliminar bloco

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style
