Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: No
se: Ii

en: Field
se: Gieddi

en: Page
se: Siidu
