Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Field
sl: Polje

en: Region
sl: Regija

en: Node
sl: Vozlišče

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati blok %name?

en: Delete block
sl: Izbriši blok
