Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Region
sq: Sektori

en: Node
sq: Nyjë

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sq: Je i sigurt që dëshiron të eleminosh bllokun %name?

en: Delete block
sq: Elemino bllokun
