Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Region
sr: Регион

en: Block
sr: Блок
