Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Field
ta: புலம்

en: Region
ta: பகுதி

en: Node
ta: கணு

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ta: %name தொகுதியினை உண்மையாகவே நீக்க விரும்புகிறீர்களா?

en: Delete block
ta: பகுதியை அழி
